Bize Katılın İkon 1bize-katilin-icon2bize-katilin-icon3bize-katilin-icon4bize-katilin-icon5

Takip Edin ve Paylaşın

Geri Bildirimde Bulunun

Servis İnceleyin

Tasarım/Kod Desteği Verin

Aramıza Katılın

 Takip edin, öğrenin, paylaşın ve duyurun 

Öncelikli olarak bize destek verebileceğiniz nokta, elbette ki bu projeyi takip etmeniz! İnternet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı1Facebook | Twitter | Google+ | LinkedIn takip ederek servislerin haklarınızı nasıl ele aldıklarını öğrenmeniz bizim için oldukça önemli. Ayrıca edindiğiniz bilgileri (örneğin servis sayfalarını) ve bu projeyi çevrenizle de paylaşabilir, arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz. Böylece projenin daha fazla insana yayılmasını sağlayabilir, dijital haklar noktasında kollektif bir bilinç oluşturma amacımıza katkı sağlayabilirsiniz.

 Geri bildirimde bulunun 

Dijital Haklar’ı kurarkenki amacımız okunmadan kabul edilen elektronik sözleşmeler üzerine bir bilinç uyandırmaktı ve bu hedefe en iyi hizmet edecek metodu bu site üzerinden geliştirmeye çalıştık. Ancak yeniliklere ve değişimlere her zaman açığız! Böylesi fikir ve düşüncelerinizi, olumlu ve olumsuz bize ulaştırmanızdan oldukça memnuniyet duyarız. Bunun için sayfaların yan tarafında göreceğiniz geri bildirim sistemimizi kullanabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

 Servis inceleyin 

Proje kapsamında (henüz) incelenmemiş bir servis fark ettiyseniz, bu servisin gizlilik politikası ve kullanım şartlarını siz analiz edip özetleyerek siteye ekleyebilirsiniz! Bunun için hukuk ile doğrudan bir bağınız olması faydalı olsa da bu gerekli bir nitelik değildir. Zira yapmanız gereken size sağlayacağımız rehber eşliğinde ilgili servisin sözleşmelerini okumak ve özetlemek. Son safhada incelemeniz editörlerimiz tarafından incelenir ve sitede yayınlanır. Servis incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 Tasarım veya kod desteği verin 

Projenin esasa ilişkin yönü ile birlikte, ürettiğimiz içeriği kullanıcılarımıza en verimli ve uygun şekilde nasıl ulaştırabileceğimize ilişkin bir de metodolojik bir perspektife sahibiz. Projeye tasarım kabiliyetlerinizle kimlik ve estetik kazandırabilir, tarayıcı eklentisi geliştirmek gibi alt projelerimizde veya bu sitenin geliştirilmesinde kod desteği verebilirsiniz! Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Aramıza katılın 

Yukarıda bahsettiğimiz başlıkların biri veya birkaçı ile projeye destek verebileceğiniz gibi, daha fazla sorumluluk alarak doğrudan ve sürekli bir biçimde de projede yer alabilirsiniz! Bunun için bize bir e-posta atmanız yeterli. Sonrasında birlikte bir kahve içerek, projede nasıl yer alabileceğinizi tartışabiliriz.

Açıklamalar   [ + ]