Analiz İkonu

İncelenmeyi bekleyenler listemizden bir servis seçin veya listede olmayan ancak incelenmesi gerektiğini düşündüğünüz bir servisi bize bildirin.

Kalem İkonu

Seçtiğiniz veya bildirdiğiniz servisin gizlilik politikası ve kullanım şartları sözleşmelerini aşağıdaki rehber ilkeler ışığında okuyun ve özetleyin. Sonrasında çalışmanızı bize gönderin.

Site İkonu

Çalışmanızı Dijital Haklar editöryel takımı incelesin, size geri bildirimde bulunsun ve mutabık kalındığı haliyle çalışmanızı adınızla veya dilerseniz anonim olarak yayınlayalım.

Servis İncelemek İçin

Takım çalışması yönünden pratik olması için servis incelemelerimizi Google Docs üzerinden yapmayı tercih ediyoruz. Buraya tıklayarak genel servis inceleme taslağımıza erişebilir, içeriğinde servis incelemelerine ilişkin açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Bu belgeyi “Dosya – Kopya Oluştur” yolunu izleyerek çoğaltabilir, seçtiğiniz servisi çoğalttığınız belge üzerinden giderek inceleyebilirsiniz.

An itibariyle inceleme bekleyen servisleri aşağıda görebilirsiniz. Çakışmaları önleyebilmemiz için herhangi bir servisi incelemeye başlamadan önce lütfen [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçiniz.